Kunstenaars Van Bommel Van Dam Prijs/Preis 2016 bekend

Op 15 oktober wordt de winnaar van de Van Bommel Van Dam Prijs/Preis 2016 bekend. De afgelopen maanden hebben 12 selecteurs uit Nederland en Nordrhein Westfalen de volgende kunstenaars geselecteerd:

– Johannes Bendzulla – johannesbendzulla.com
– Inez de Brauw – inezdebrauw.com
– Christof John – christofjohn.de
– May Heek – mayheek.nl
– Marleen Kappe – marleenkappe.nl
– Damaris Kerkhoff
– Magdalena Kita – magdalenakita.com
– Charlotte Koenen – charlottekoenen.com
– Rens Krikhaar – renskrikhaar.com
– Anna Szermanski – annaszermanski.de
– Miko Veldkamp – mikoveldkamp.nl
– Riet Wijnen – rietwijnen.nl

De jury bestaande uit Alex de Vries (juryvoorzitter), directeur communicatiebureau voor kunst en cultuur Stern/Den Hartog & De Vries, Rick Vercauteren, directeur Museum van Bommel van Dam, Clary Scheres, namens de Stichting Van Bommel van Dam, Alexander Grönert, artistiek directeur Museum Schloss Moyland en Susanne Titz, directeur Museum Abteiberg in Mönchengladbach zal uit deze twaalf kunstenaars een winnaar kiezen.

VAN BOMMEL VAN DAM PRIJS
De Van Bommel van Dam Prijs/Preis is een stimuleringsprijs die eens in de drie jaar wordt uitgereikt aan een veelbelovende, professionele kunstenaar jonger dan 35 jaar uit Nederland of Nordrhein Westfalen die werkzaam is in het platte vlak (schilderkunst, tekenkunst, fotografie, grafiek).

 

 

in vBvD Prijs |

Reacties zijn gesloten.